Jak probíhá objednávka

1. Vyplňte poptávkový formulář

Máte zájem o výrobek z naší nabídky? Vyplňte nezávazný poptávkový formulář u vybraného produktu. Pokud nemáte vybranou konkrétní pomůcku, zanechte nám na sebe údaje pomocí kontaktního formuláře.

2. Obratem vám zavoláme

Po odeslání poptávkového formuláře vás obratem telefonicky kontaktujeme –⁠ nejpozději následující pracovní den. Probereme vaše konkrétní požadavky a dohodneme se na osobní návštěvě u vás doma. Tu realizujeme obvykle během týdne od našeho telefonátu a je samozřejmě zdarma.

3. Přijedeme zdarma k vám domů

Během osobní návštěvy si prohlédneme bariéru ve vaší domácnosti a zhodnotíme možnosti, jakým způsobem ji nejlépe překonat. Navrhneme řešení na základě našich dlouholetých zkušeností, ale vždy s ohledem na vaše specifické potřeby a požadavky.

4. Připravíme cenovou

Přibližně během jednoho týdne vám vypracujeme cenovou nabídku, kterou musíte doložit k žádosti o příspěvek z Úřadu práce. Rádi vám podrobněji objasníme celou problematiku příspěvků a poradíme, jakým způsobem postupovat při podání žádosti, aby byla vyřízena co možná nejdříve. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na nás můžete kdykoliv telefonicky obrátit.

5. Vyhotovíme výkres

U plošin, sedaček a výtahů vám bezplatně vyhotovíme také výkres, abyste získali konkrétní představu, jak bude realizace vypadat přímo ve vašich prostorách. Výkres si od vás před objednávkou necháme schválit.

6. Zapůjčíme pomůcku

V případě zájmu vám po dobu vyřizování příspěvku pomůcku zapůjčíme. Pokud se následně rozhodnete pro objednání výrobku u nás, půjčovné vám odečteme z ceny.

7. Instalace u vás doma

Po schválení příspěvku z Úřadu práce si s vámi odsouhlasíme konečnou objednávku a můžeme se pustit do instalace. Máte další otázky? Využijte naši bezplatnou telefonní linku 800 886 886.

Pro více informací využijte naši bezplatnou telefonní linku.
Těšíme se na vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Kontaktovat nás můžete také na e-mailu: medeos@medeos.cz
Pro více informací využijte naši bezplatnou telefonní linku.
Těšíme se na vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Kontaktovat nás můžete také na e-mailu: medeos@medeos.cz

© 2024 – Medeos s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Informace o zpracování osobních údajů | Kontakty | Nastavení cookies
© 2024 – Medeos s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Informace o zpracování osobních údajů
Kontakty
Nastavení cookies