Ascendor

Společnost Ascendor Lifttechnik Ltd sídlí v rakouském Niederwaldkirchenu. Byla založena v roce 2006 a vyrábí vysoce kvalitní plošiny pro invalidy využitelné v interiérech i exteriérech. Všechny plošiny Ascendor jsou vyráběny přímo v Rakousku, kde sídlí také vedení společnosti. Hlavním cílem společnosti Ascendor je pomáhat překonávat překážky osobám s handicapem.

 

Schodišťové plošina pro přímá i točitá schodiště

Ascendor již řadu let spoléhá na tým kvalifikovaných a zkušených inženýrů, kteří vyvíjí kvalitní plošiny pro vozíčkáře. V roce 2007 společnost představila schodišťovou plošinu PLG7 pro přímá schodiště, o rok později zaznamenal úspěch model PLK8 pro točitá schodiště. V průběhu let obohatil Ascendor svůj sortiment rovněž o svislé zvedací plošiny a výtahové plošiny QuattroPorte.

Produkty z dílny Ascendor se vyznačují vysokou kvalitou a stanovily nový standard výroby pohodlných, bezpečných a designových pomůcek pro handicapované. Všechny výrobky Ascendor prochází přísnou kontrolou kvality, protože pomůcky pro osoby na vozíku musí splňovat nejvyšší bezpečnostní standardy.

 

Nezávislost a svoboda pohybu

Filozofie společnosti stojí na pěti pilířích: přístupnosti, odpovědnosti, kvalitě, přizpůsobení zákazníkovi a servisu. Výrobky společnosti jsou synonymem nezávislosti a svobody pohybu s maximálním ohledem na potřeby zákazníka. Společnost klade důraz nejen na vysokou kvalitu výrobků, ale také na pečlivou volbu svých partnerů a prodejců.

 

Více o společnosti
Pro více informací využijte naši bezplatnou telefonní linku.
Těšíme se na vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Kontaktovat nás můžete také na e-mailu: medeos@medeos.cz
Pro více informací využijte naši bezplatnou telefonní linku.
Těšíme se na vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Kontaktovat nás můžete také na e-mailu: medeos@medeos.cz

© 2024 – Medeos s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Informace o zpracování osobních údajů | Kontakty | Nastavení cookies
© 2024 – Medeos s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Informace o zpracování osobních údajů
Kontakty
Nastavení cookies