Access

Dodavatel schodišťových sedaček a domácích výtahů Access je na trhu již od roku 1976. Společnost byla založena ve městě Teesside ve Velké Británii. Od roku 1999 je součástí světově proslulého technologického gigantu Thyssenkrupp.

 

Prioritou je bezpečnost výrobků

Prioritou značky Access je bezpečnost. Všechny výrobky jsou certifikovány podle nejvyšších evropských standardů, ale společnost jde ještě o krok dál a vybavuje produkty nadstandardními bezpečnostními prvky. Access je certifikován podle normy ISO 9001 a ISO 14001. Společnost klade důraz nejen na kvalitu výrobků, ale také na volbu spolehlivých partnerů, kteří poskytnou odpovídající standard služeb.

Možnost volného pohybu by nikdy neměla být brána jako samozřejmost – to je filozofií společnosti Access. Proto vyvíjí a vyrábí pomůcky pro snazší mobilitu seniorů, osob po úrazech nebo handicapovaných. Usnadňuje překonání překážek v domácnosti nebo veřejných budovách.

 

Plynulý pohyb po schodišti

V naší nabídce najdete od společnosti Access schodišťové sedačky pro přímá schodiště HomeGlide, HomeGlide Extra a sedačku pro točitá schodiště Flow2. Ta se vyznačuje unikátní technologií plynulého pohybu, která umožňuje natáčení sedačky za jízdy a zvládne průjezd schodištěm o šířce pouhých 61 cm.

 

Více o společnosti
Pro více informací využijte naši bezplatnou telefonní linku.
Těšíme se na vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Kontaktovat nás můžete také na e-mailu: medeos@medeos.cz
Pro více informací využijte naši bezplatnou telefonní linku.
Těšíme se na vás v pracovní dny od 8 do 17 hodin.
Kontaktovat nás můžete také na e-mailu: medeos@medeos.cz

© 2024 – Medeos s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Informace o zpracování osobních údajů | Kontakty | Nastavení cookies
© 2024 – Medeos s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Informace o zpracování osobních údajů
Kontakty
Nastavení cookies